Mājas lapas cena izskaidrota. To veidojošie faktori.

mājas lapas uzbūveCik maksā mājas lapa?

Iedomājieties, ka jūs jautājat Nekustamo īpašumu uzņēmumam: “Cik maksā māja?”, “Kāda ir mājas cena?” Tas atkarīgs no daudziem faktoriem. Pirmkārt, kādas ir jūsu pamatvajadzības? Trīs guļamistabas jo jums ir divi bērni? Automātiska apkure, jo negribas ņemties ar malku? Divas vietas grāžā?

Tagad ir apjaustas pamatvajadzības un var piemest vēl klāt dažus labumus: pakešlogi, siltinājums, dārzs, bruģēts piebraucamais celiņš, palīgtelpas, pagrabs. Varbūt terasi? Izklausās tīri labi, vai ne?

Visi šie fatori sastāda cenu un mums ir budžets kurā nepieciešams iekļauties. Lielākoties, viss nonāk līdz tam, ko mēs varam atļauties un tas nozīmē atmest pāris nebūtiskākās sastāvdaļas. Un pat ja mēs sākumā kautko atmetam, tas nenozīmnē, ka nav iespējams to pievienot vēlāk. Vēlējāties arī terasi ar āra kamīnu un stacionāru grillu, bet nespējāt to atļauties uzreiz? Ietaupiet mazliet un jūs varēsiet izveidot terasi pēc gada vai diviem. Lieliskas lietas prasa laiku.

Kā gan tas attiecas uz mājas lapas izveidi?

Es gandrīz katru reizi no klientiem kā vienu no pirmajiem jautājumiem izdzirdu “Kāda ir mājas lapas cena?“. Dizainam jebkurā gadījumā nav konstantas cenas. Tas ir pieredzes un laika iegūldījums. Kamēr pieredzi iespējams, ka var izmērīt cenā, no otras puses laiks būs atkarīgs no mājas lapas lieluma, sarežģītības, funkcijām, elementiem, sastāvdaļām, un tā tālāk.

Parasti mājas lapas izveide sākas ar klientu aizpildītu veidlapu, kas sevī ietver tādus jautājumus kā: “Vai būs nepieciešamība pēc satura radīšanas?”, ” Vai jūs lapa tiks atjaunota regulāri  un jums ir nepieciešama Satura Vadības Sistēma (CMS)?”, “Vai lapai nepieciešams blogs?”, “Vai lapa paredzēta vienā vai vairākās valodās?”, kas ļauj definēt darba apjomu no sākuma līdz palaišanai.

 Cik maksā dizains Latvijā var aplūkot aptaujā ←

0 atbildes

Atbildēt

Vēlies pievienoties diskusijai?
Droši piedalies!

Atbildēt

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.