Ko nozīmē SEO optimizācija jeb meklēšanas rezultātu uzlabošana?

Kas ir SEO optimizācija? – Tas ir kas daudz vienkāršāks nekā iedomājies!

SEO optimizācijas mīkla - rubiks kubiksInterneta meklētājprogramma tāda kā Google savos meklēšanas rezultātos cenšas uzrādīt visatbilstošākās lapas attiecībā pret meklējamo frāzi jeb atslēgvārdu. Google, Bing un Yandex analizē lapas saturu, tāpat arī tās autoritāti attiecībā pret citām līdzīgu saturu saturošām lapām, bet visvairāk tieši to cik daudz citas interneta vietnes ir norādījušas uz jums saiti, jo saites ir kā balsojums par jūsu saturu. SEO optimizācija ir interneta mārketinga aktivitātes, kas vērstas uz Google!  SEO galvenais mērķis ir panākt, lai jūsu lapa atrodas meklēšanas rezultātu pirmajā lapā. Vēl aizvien nesaproti, kas ir SEO optimizācija? Tad turpini lasīt!

Kā panākt, lai Tava lapa ir google pirmajā lapā?

Tātad kā lai izveido tādu lapu, kuru Google uzrādā meklēšanas rezultātos, iegūtu vairāk apmeklētājus un rezultātā klientus? Tas ir pavisam vienkārši: Lielisks saturs + Kvalitatīvas atpakaļsaites = Ir lapas atrašanas veiksme!

Kā Google izvēlas, kuras lapas uzrādīt?

Google apbalvo lapas ar atrašnos augšgalā, kuras uzskata par autoritīvām. Tas ir Jūsu uzdevums vai mans, ja jūs mani noalgojat radīt autoritatīvu mājas lapu. Lielos vilcienos, tas nozīmē satura rakstīšanu un atpakaļsaišu radīšanu un socialos signālus.

Tātad vienkāršiem vārdiem runājot, SEO optimizācija sevī ietver iekšēju lapu radīšanu, kas satur atslēgvārdus – vārdus, kurus cilvēki lieto meklējot informāciju, tāpat arī atpakaļsaišu nodrošināšana, lai pārādītu cik jūsu mājas lapa ir svarīga, salīdzinot ar citām. Saites ir balsojumi un balsojumi palīdz jums nokļūt pirmajās rindās…

Vienkārši 3 soļi līdz labākiem meklēšanas rezultātiem.

 1. Radi saturu, kas pielieto vārdus un attēlus, kurus cilvēki izmanto, lai sameklētu Tavu preci vai pakalpojumu
 2. Izveido atpakaļsaites, lai demonstrētu cik svarīga ir mājas lapa
 3. Atkārto un turpini darīt to pēc iespējas vairāk.

SEO optimizācija

ir vienkārša aktivitāte, kas nodrošina, lai mājas lapa tiktu atrasta caur Google izmantojot vārdus un frāzes atbilstoši lapas saturam. Manā uztverē, tā ir vienkārša mājas lapas kvalitātes kontrole.

Ja jūs pajautātu uzņēmumiem, kas nodarbojas ar SEO pakalpojumiem viņi, visdrīzāk, mēģinātu jums ieskaidrot, ka tā ir kāda zinātne un maldinātu, liekot domāt, ka tā ir melnā maģija.

Atšķirībā no citiem man patīk, ka klienti  netikai zin ko es daru viņu labā, bet arī kādēļ, tas tiek darīts. Ir lieliski, kad cilvēki apjaušs SEO optimizācijas priekšrocības un sāk paši domāt kā to veiksmīgāk izmantot, kā apmierināt lapas apmeklētaju vēlmi pēc informācijas, kuru tie meklē. Un tas nāk atpakaļ, jo cilvēki uzticās tiem, kuri spēj pēc iespējas vairāk pastāstīt par produktu.

Atpakaļsaites šķiet ir svarīgas, kā tās var iegūt?

Taisnība, saites ir svarīgas, bet nesajauciet kvalitāti ar kvantitāti. 10 vai 15 saites no atbilstošām autoritīvām mājas lapām, kas norāda uz jūsu lapu, būs daudz lielāks ieguvums kā 1000 zemu vērtētu lapu saites. Patiesībā, ja SEO optimizācijas pakalpojumu uzņēmums, jums piedāvā noteiktu skaitu saišu par noteiktu cenu ir maldinātāji, no tādiem labāk turēties pa gabalu!

Turpretī meklējiet pēc kvalitatīvām mājaslapām ar labām atpakaļsaitēm, ja jūsu saturs un mājas lapa ir lieliska, radīsies arī vēlme jums piešķirt saiti. Kvalitatīvas mājas lapas nepiešķir citām lapām atpakļsaites, ja jūsu lapu neuztver nopietni.

Kopsavilkumā

Radiet lielisku mājas lapu, publicējiet saturu, kas cilvēkiem ir noderīgs un pēc kā tie lūkojas, reklamējiet savu lapu citās lieliskās lapās un jūs drīz vien pamanīsiet kā jūsu mājas lapas apmeklējumu skaits kāpj.

 

2 atbildes

Trackbacks & Pingbacks

  Atbildēt

  Vēlies pievienoties diskusijai?
  Droši piedalies!

  Atbildēt

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.